Pusa pod jmelím - 8. část

21. února 2016 v 6:00 | Gurie |  Pusa pod jmelím
Tak a je tady konec tohohle veledíla. :)

8. Poprvé

Když jsme došli do druhého domu, všichni už byli v jídelně a snažili se uspořádat kolem stolu. Na večeři byla svíčková na smetaně a na stole bylo asi 100 nakrájených houskových knedlíků. Stále jsem si nepamatoval kdo je kdo, ale očividně s tím všichni počítali. Pro jistotu jsem se zeptal, kolik mám přispět do rozpočtu, načež mě paní Marie poslala doslova někam, že prý je její manžel za vodou a trápit se tím nemusím. Dál jsem se neptal. Jen jsem pomohl umýt nádobí a uklidit jídelnu, Adam předčítal pohádku a ostatní dospělí rozlévali alkohol. Někteří dokonce odjeli a tak nás bylo o čtyři míň. Večer se sledoval film. Všichni se naskládali před obrazovkou, nejmenší už spali. Byl to jakýsi horor a paní Marie stále nadávala, že se na to dívat nechce. Adam se uvelebil v jednom křesle se mnou, nebylo to zrovna pohodlné, ale moc na výběr jsme neměli. Viděl jsem, jak mu padají oči a tak jsme v půlce filmu popřáli dobrou noc a odešli do naší chatky.

Adam šel do sprchy první, tedy po tom, co se dostatečně vykřičel, že jsem uklidil i koupelnu. Aspoň ocenil nahřátou vodu a později rozestlanou postel. Když jsem ze sprchy vycházel já, jen v ručníku a s mokrými vlasy, už nejspíše spal. Natáhl jsem si spací kalhoty, se zbytkem jsem se neobtěžoval, a vlezl do postele k němu. Zhasnul jsem lampičku, takže světlo šlo jen z krbu. Chvíli jsem bojoval s peřinou, a když jsem se dostatečně zahrabal, jeho ruka mě popadla za předloktí a táhla k němu. Ležel na boku, ke mně zády otočený. Neváhal jsem a přitiskl jsem se k němu, jako toho večera o vánocích a políbil ho na krk. Chvíli se nic nedělo a pak se pohnul. Přitiskl svůj zadek k mému klínu, který se v okamžiku prokrvil. Otevřel jsem oči a zvedl hlavu, abych mu viděl do obličeje. Zdálo se, že spí. Oči měl zavřené a klidně oddychoval. Znovu se pohnul a teď šlo patrně znát, jak se tře zadkem o můj rozkrok. Tise jsem zabručel a políbil ho těsně pod uchem, rukou, kterou jsem ho objímal, jsem sjel pod peřinu a přejel po jeho nahém hrudníku. Teď se prohnul. A prohnul se tak šikovně, že jsem ho mohl políbit na rty a zároveň třít svůj rozkrok o jeho zadek. Mírně se natočil a začal mě hladově líbat. Rukou popadl tu mou, která stále hladila jeho hrudník, a posunul ji niž pod peřinu. Teď jsem v ruce držel jeho zadek. Jemně jsem ho promnul a zaskučel, jak moc jsem ho chtěl...

"Máš na sobě moc oblečení." zašeptal a vzdychl mi do úst, když jsem sjel prstem mezi jeho půlky. Byl nahý, očividně to celé plánoval. A jaké to bylo neviňátko. Rukou nahmatal gumu kalhot a nemotorně se je snažil sundat. Stále se tiskl svými zády k mému hrudníku, takže mu to vůbec nešlo. Rychle jsem se od něj odtrhnul, sundal spací kalhoty, a když jsem se otočil zpět na něj, málem jsem omdlel. Všechna krev se mi přesunula do klína. Jeho hladový pohled, opuchlé rty a rozcuchané vlasy. Díval se na mě s takovým odhodláním a chtíčem. Nejspíše bych po něm skočil, kdyby se neodtáhnul. Jednoduše si lehl zpátky zády ke mně a čekal. Pomalu jsem se sklonil a políbil jeho bok. Pak trochu níže, až jsem jazykem sjel od boku k zadku. Chvěl se. Natáhl jsem se zpátky k němu a pomalu se přesunul a objal ho. Nečekal. Přitáhnul si mé, teď už nahé tělo, blíže, takže jsem se svou erekcí dotkl jeho zadku. Vzdychl jsem. Už jsem s nikým dlouho nespal a navíc, jeho tělo bylo hladké a hubené, kůže světla a měkká. Navíc šíleně dobře voněl. Něco zašeptal, ale bylo to nesrozumitelné. Zvedl ruku a otočil hlavu, takže jsme se zase políbili. Pak uchopil mou dlaň a ukazováček si celý strčil do pusy a olízl. Pochopil jsem. Tou rukou jsem vyhledal jeho zadek, na který jsem se tak těšil. Pomalu jsem přijel štěrbinou mezi pevnými půlkami a dotkl se otvoru. Zase se chvěl a červenal. Prohnul se proti mé ruce a já jsem ten otvor pomalu obkroužil a jemně vnikl dovnitř. Jen tiše vydechl a nechal mě jít dál. Prst jsem vytáhl a naslinil si rovnou tři. Když jsem se ho znova dotkl, trochu se polekal. Jedním prstem jsem vjel dovnitř a nečekal. Začal jsem pohybovat a bez větších prodlev jsem přidal další. Neprotestoval. Byl uvolněný a chtěl víc. Oči měl zavřené a těžce dýchal do polštáře. Už jsem na nic nečekal. Vnikl jsem do něj, zprvu jen špičkou a pomalu. Pak jsem se pomalu přidával, až jsem do něj vjel celý. Dýchal rychleji než předtím, oči měl pevně zavřené a nehty zaryté do prostěradla.

Znovu jsem přirazil. Pak trochu rychleji a tiskl jsem jeho tělo ke svému. Šeptal jsem mu do ucha, jak krásný a těsný je. On na oplátku prosil o víc. Obrátil jsem ho na břicho a vytáhl boky nahoru. Pak jsem do něj znovu vnikl a uchopil i jeho penis, abych to ukončil. Stačilo málo a oba jsme těžce oddychovali, zpocení a vyčerpání.

"To nebylo na poprvé vůbec špatný." rýpnul jsem si a Adam po mě hodil polštářem.
"Sprcha? Zase..." zeptal se po chvíli oddychu. Jen jsem kývl a přitáhl si ho blíže.

KONEC :)


______________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuki Yuki | E-mail | Web | 12. dubna 2016 v 14:38 | Reagovat

Zpočátku jsem čekala něco jiného, než z toho nakonec vylezlo. Začátek se mi strašně moc líbil a příběh sám o sobě má něco do sebe. Byla jsem nadšená z objevu něčeho snivého a sladkého (což se mi bohužel ne pokaždé podaří). Jediná scéna, která mě trochu odpudila byla ta, když se Adam málem složil a začal brečet po té lži. Možná jako kluk, kterému je 19 to je přirozené. Opravdu nevím. Ale i tak jsem pokračovala dál a dočkala se vytouženého konce - tedy happy endu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama