Květen 2015


Čokoládové řezy - 15. část

24. května 2015 v 6:00 | Gurie a Dermišek |  Čokoládové řezy
Pokračování předchozí části z jiného pohledu. Prosím vás, pokud čtete, zanechte nám tu nějakou zmínku. Moc nás to potěší a nakopne k dalšímu psaní! :3
Další díl: středa!

Čokoládové řezy - 14. část

20. května 2015 v 5:00 | Gurie a Dermišek |  Čokoládové řezy
Tak mílí zlatí nejčokoládovější!
Je tu další díl. Ale prvně bych ráda uvedla trošinku delší proslov. Vzhledem k ohlasům, které se nám dostaly kupodivu i na email, jsem se rozhodla to trošku více ocukrovat.
Tahle povídka, byla původně postavená na skutečné události, vystupují v ní skuteční lidé s neskutečnými jmény (kupodivu). Bohužel, nebo možná bohudík, se nám to postupem času nějak zvrtlo a dejme tomu, že to s realitou nemá nic společného - dnes už opravdu jen díkybohu! Každopádně snaha o zachování původního charakteru postav tu stále je. A myslím, že i nadále zůstane.
Také se objevil ohlas na duo Henora! Které nejsou až takové potvory, jak by se zdálo. Však vy ještě uvidíte! :D
Zkrátka, je na co se těšit. Už jsme sice počítaly s utnutím a zakončením, ale nějak nás to obě moc baví. :333
Kdo nečetl komentáře - název vznikl opravdu jen čistě náhodou. Dermíšek napsala o čokoládových řezech, jakožto o jakémsi dezertu a mě se to chytlo tak, že jsem z toho vykouzlila předtím tolik problematický název.
Dále se omlouvám za pravopisné, gramatické, syntaktické a všelijaké chyby, za ty smyslové a děj nesoucí chyby se omlouvám nejvíce! Nemáme žádnou betu ani nic podobného a já to často přehlížím. Však to znáte! :D
A také se rovnou zmíním o plánech do budoucna. Já sama jsem se pustila do jakéhosi rozsáhlého díla, o kterém ještě neprozradím nic! Každopádně, momentálně je prvních pár kapitol ve schvalovacím řízení, tak uvidíme. :D
Možná se Dermíšek donutí dopsat její veledílko, které má na skladu už nějaký ten čtvrtek. Velmi ráda jí udělám korekci. ^_^ Ale to je opravdu velmi, velmi nejisté! :D
Dále vás už nebudu napínat. Je před vámi dost dlouhý díl.

Tentokrát si smlsnou všichni opravdoví labužníci (vy víte, kam narážím, že? -_- měla bych dodat 18+ ale stejně na to všichni kašlou :D ).
Další díl by se měl objevit brzy a pro někoho možná dobrou zprávou bude, že zde nebude konečná! Tudíž, 14. a 15. část budou dost spojené!
Pěkné čtení přeji. :)

Čokoládové řezy - 13. část

15. května 2015 v 20:52 | Gurie a Dermišek |  Čokoládové řezy

Takže milí zlatí čokoládoví!
Po sto letech jsme konečně zpět s něčím úplně novým!
Třináctá kapitola té naší sladké patlaniny je tady. Doufám že ten náš zákusek někdy dopečeme. Je to trochu mišmaš, ale nikdo není dokonalý.
Snad se bude líbit!
Děkujeme za veškeré komentáře, připomínky, hodnocení a návrhy, moc si jich všech vážíme!

OMLUVA!!!

10. května 2015 v 20:46 | Gurie

Hrozně moc se obě dvě omlouváme všem, kteří tak trpělivě čekají. Nějak nám to nejde a na nás obě je toho moc. Už jsme vedly dohady, že bychom tu naší slátaninu dokončily a já doufám, že to do léta bude hotové.

Snad se nám to podaří, tak držte palce. Jsme obě hrozné a já se za nás slydím! :D
Děkujeme za věškerou podporu a pochopení! <3

PS: je znovu publikovaná 12. část ČokoŘezů!