Čokoládové řezy - 7.část

31. května 2014 v 12:01 | Gurie a Dermišek |  Čokoládové řezy
Konečně je tady další část. Netuším, jestli se blížíme ke konci, ale snad už jo :D ... přeji příjemné čtení, detailního aktu! Aspoň 15+ prosím ...


Část sedmá: Romantika


D: Byl to divný pocit, mít ho v puse. Absolutně jsem nevěděl, co mám dělat, a technika nanuk či zmrzka, byla asi nejpřijatelnější. Zmateně jsem hleděl na něj, snažícího se zadržet prudké dýchaní ve vaně s vodou až k uším, a na to, co mám právě v puse. Povolil, musel se nadechnout, celý rudý mokrý a nahý se svíral a hlasitě vzdychal. Babička mi byla v tu chvílí jedno, všichni v rodině byli úchylní, můžu si to dovolit. Jednou rukou jsem se snažil udržet nad ním a druhou přejížděl po dokonale vypracovaném hrudníku, který se prudce zvedal. Nečekal jsem to tak rychle a už vůbec jsem nečekal, že to chutná fakt hnusně. Vzhlédl jsem k němu, stále prudce dýchal, oči pevně semknuté v úzkých linkách. Moje mužství se bolestivě mačkalo v mokrých trenkách a nevěděl jsem, co teď přijde.
"Dami, ta voda je studená." zašeptal a já jsem začal vypouštět vanu. Sundal jsem si trenky a namydlil se, Jony stále ležel ve stejné poloze ve vypouštějící se vaně, naprosto zničený. Umyl jsem mýdlem prvně sebe a pak jeho. Jenže se začal bránit. Ani nevím jak, octli jsme se mimo vanu navzájem se utírající. Vzal jsem jednu svíčku a bloudil do pokoje, věděl jsem, že se plíží nahý hned za mnou. Položil jsem svíčku na noční stolek a slyšel jsem, jak se otočil klíč v zámku.
"Jony?" otočil jsem se, a ani jsem nezamrkal. Hodil mě na postel a líbal celé mé tělo. Když se dostal k vnitřní straně stehen, lehce jsem vypísknul. Sakra, ten kluk mě zabije.
"Můžu?" zeptal se, ale trvalo mi, než jsem pochopil otázku. Ani nevím jak, ale nejspíše odněkud z koupelny dotáhl malou lahvičku.
"Lubrikant?" vykřikl jsem zděšeně.
"Pšt! Jsem moc ožralý na to, abych si to pamatoval, takže až se v pondělí potkáme ve škole, nebudu nic vědět a ty si to užiješ." pronesl, jako by to byl úplně jiný člověk.
"Cože?" vytřeštil jsem oči, ale to už se jedna jeho ruka drala pro peřinu a druhá k mému zadku.
Jeho chování mě čím dál tím víc překvapovalo. Když pomyslím na to, jak jsme se ještě dnes ráno ve škole k sobě odměřeně chovali. No teda on se choval odměřeně a já se mermomocí snažil k němu co nejvíce dostat. A teď se spolu válíme v mojí posteli. Oba nazí a při vědomí. Najednou jsem se odtrhl od toku mých myšlenek a ucítil něco studeného a mazlavého. Jemně jsem sebou trhnul. On se trochu odtáhl a pohlédl mi do očí.
"V pořádku? Můžu pokračovat?" blbě se u toho smál a vypadal naprosto dokonale. Nejspíš jsem sebou trhnul trochu víc, než jemně. Místo odpovědi jsem si ho přimáčkl zpátky na hruď a začal ho líbat na krku. Krouživými pohyby mi začal, i přes napjatost mého těla, uvolňovat svaly konečníku. Pomalu zasunoval prst hlouběji a hlouběji. Opět vzhlédl na náznak toho, jestli jsem připravený. Šibalsky jsem se usmál a sjel pohledem dolů. I přes slabé světlo svíčky a skutečnost, že máme přes sebe přetáhnutou deku, jsem viděl, že je docela velký, to mi předtím nedošlo. Problesklo mi hlavou, jestli se mi tam vůbec vejde, ale bez zkoušky to nikdy nezjistím. A já jsem to sakra zjistit chtěl! Podíval jsem se mu zpět do očí a spatřil v nich neskrývavé pobavení nad mým údivem nad jeho chloubou. Obmotal jsem si nohy pevně kolem jeho těla a začal ho líbat. Jony se dal do práce. Pomalu ho začal zasunovat dovnitř a k mému překvapení to šlo celkem snadno. Pomalu s ním pohyboval dovnitř a ven. Když se jeho druhá ruka začala zaměstnávat mou, podlé mého názoru, o něco menší chloubou, začal jsem se tomu naprosto poddávat. Začal nabírat na intenzitě a já pomalu zvedal pánev to rytmu. Ucítil jsem, že jeho ruka krapet zpomalila, a tak jsem usoudil, že za ni přeberu práci, přece už jenom v tom mám praxi. Položil svoji ruku na polštář vedle mojí hlavy a druhou se mi mezi tím dravě probíral ve vlasech. Naše ústa byla přilepená na sobě a navzájem jsme si dýchali do obličeje. Skutečnost že je takhle blízko, co blízko? Mezi námi nebyla snad jediná mezírka, mě přiváděla k naprosté touze po jeho těle. A i přesto, že to snad už nebylo víc možné, jsem se k němu chtěl ještě více přimáčknout. Oba jsme toužebně vzdychali tomu druhému do obličeje a intenzita toho všeho byla snad na nejvyšším bodě, co to šlo. V momentě, kdy jsem si myslel, že snad oba padneme vyčerpáním, se ze mě veškeré napětí obrovskou vlnou uvolnilo a já i Jony jsme slastně vydechli.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pilína xD Pilína xD | Web | 17. května 2015 v 21:21 | Reagovat

Yatta!!:D Děkuju, děkuju, děkuju!:D Už jsem se bála, že jim tam zas někdo vleze/vypadne, nebo že vystřízlivý a budou najednou děsně "no homo" jak to někdy bývá, ale jsou spolu, yes!xD
Teď jen doufám, že pondělí dopadne optimisticky:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama