Čokoládové řezy - 6.část

16. března 2014 v 11:21 | Gurie a Dermišek |  Čokoládové řezy

Část šestá: Rybaření ve vaně


D: "No babi?!" ta se jen pousmála a vzala mi to z ruky.
"No co? Nikdy jsi neviděl svíčku ve tvaru penisu? Kdysi se prodávaly po sadách a byly to sběratelské exempláře. Tahle patřila dědečkovi." zřejmě měla v plánu mi vykládat ještě další hodinu o tom, jak můj dědeček cestoval po světě a sbíral podobné věci, jak to měla ve zvyku, ale její vyprávění utnula tlumená rána následovaná šploucháním vody z koupelny. Sakra co tam zas ten imbecil vyvádí.
"Ježíš Damiánku, ty tady máš děvče. To jsem nevěděla. Měl jsi to říct hned a já bych tě tady nezdržovala."
"Babi né, to není..." najednou mi došlo, že radši budu mlčet a nebudu jí kazit myšlenku, že tam mám holku.
"Neboj, já to chápu. Jenom si prosím tě dej pozor, a použij dobrou ochranu."
"Jasně babi. Měj se." nehodlal jsem už dále vést tenhle rozhovor, takže jsem se otočil na patě a vydal se bleskurychle do koupelny. Slyšel jsem za sebou uchechtnutí, ale nevšímal jsem si toho. Rozrazil jsem dveře koupelny, kde byla jen tma.
"Panebože, Jony jsi v pořádku?"
"Jo všechno v pořádku, jen jsem si chtěl trochu zarybařit." utrousil sarkasticky. Rozestavěl jsem všude možně svíčky a zapálil je. Jemná záře příjemně osvětlila naši ne příliš velkou koupelnu. Vypadalo to dost romanticky, ovšem pohled na Jonyho ležícího pokrouceného ve vaně už tak ne. Byl celý mokrý a jediné štěstí bylo, že mu už na sobě nezbylo nic jiného než trenky. Koutky mi cukaly a on se na mě mračil.
"Necítíš se trapně?"
"Vážně se mě ptáš zrovna ty? Nevím, kterej z nás tady leží mokrej ve vaně." dobíral jsem si ho s pobaveným úsměvem.
"No nemyslel jsem to zrovna tak. Já jen, jestli se necítíš trapně, že máš na sobě stále tolik vrstev oblečení, na rozdíl ode mě." tahle hra se mi začala líbit. Sedl jsem si na druhý konec vany, než kde byl on. Kupodivu byla ta vana tak velká, že mezi námi byly takový metr a půl.
"No víš, mě tak strašně bolí ruce a nohy. Já takový stařeček a ty po mě ještě chceš, abych se sám svlíkl."
"Och milosti, tak to nemůžeme dopustit, abyste si nenamohl při svlékání nějaký váš drahocenný sválek." přesunul se na druhý konec ke mně a postavil se. Voda z něj tekla v proudech. Jeho vypracované tělo bylo naprosto dokonalé. Rozepnul mi košili. Ještě že jsem zamkl dveře, přeci jen by mohla být babička zvědavá. Sundal jsem si kalhoty a ponožky a najednou jsme stáli naproti sobě jen v trenkách. On ve vaně, já zatím suchý před vanou. Vlezl jsem za nim. Voda se stále napouštěla. Stali jsme uprostřed naší celkem velké vany a koukali na sebe. Najednou zvedl svou ruku a položil ji na mou hruď. Zrychlil se mi dech. Zavřel jsem oči a užíval si to. Pomalu přejížděl po mé hrudi a věděl jsem, že se mračí.
"Bolí to ještě?" zeptal jsem se.
"Ne. Teda ne moc." zarazil se. Cukly mi koutky. Byl totálně roztomilý. Sjel jsem rukou od jeho ramene až k jeho boku. Zahákl Jsem se prsty o gumu promočených trenek a koukal na jeho výraz. Měl husí kůži po celém těle. Pomalu jsem mu stahoval trenky a on začal docela prudce dýchat. Najednou popadl mou ruku za zápěstí a zastavil tak můj svlékací proces. Nic neřekl, jen měl pohled vraha a pevně svíral mé zápěstí. Ani nevím jak, ale nějakým způsobem mě popadl za hlavu a koukal mi z očí do očí. Stáli jsme jak dva tupci ve vaně. Už jsem to nevydržel. Začal jsem ho líbat a moje ruce mapovaly celé jeho tělo. Za chvíli už jsme seděli ve vaně. Teda on ležel a já na něm.

***


J: Jezdil mi rukama po celém těle a já tam jen tak stál. Cítil jsem, jak mi buší srdce jako o závod. Když dospěl k mým trenkám, projel mnou záblesk. Najednou jsem si z ničeho nic uvědomil, co že to tu vlastně děláme. Stojím s Damiánem ve vaně a on mi sundává můj poslední kus oblečení. Moje ruka vystřelila nahoru. Popadl jsem ho za zápěstí a pevně jsem ho sevřel. Nic neřekl, jen se na mě trpělivě díval. Byl jsem se sám se sebou. Ten divný kluk co si ke mně sednul do lavice. Prakticky jsem ho vůbec neznal, nic moc jsem o něm nevěděl. Celou dobu jsem si nalhával, jak ho strašně nenávidím, ale situace ve které jsem se zrovna ocitl, mě nutila připustit si, že to tak není. Mám ho vcelku docela rád. Pocity, které ve mně zrovna vyvolával, jsem nedokázal pochopit. Moje ruka povolila sevření a přesunula se k jeho hlavě. Chytl jsem ho za tvář a přiblížil svůj obličej k tomu jeho. Vůbec jsem nechápal, co to dělám, ale nějaká síla mě nutila do tohohle všeho. Jeho trpělivost přetekla. Prudce se naklonil a dal mi tvrdou pusu. Byla v ní pořádná hrstka netrpělivosti a možná i podtón vzteku. Začal jsem mu polibky oplácet a on mi s pousmáním už definitivně sundal poslední kus mé cudnosti. Už od té záchodové scény se mi v žilách hromadil adrenalin. Mezi jeho prsty a mou kůži vznikaly jiskřičky energie, které ho postupně uvolňovaly z mého těla ven. Adrenalin v žilách ustupoval a napětí mezi námi postupně nabíralo na intenzitě. Zapřel se o mě a mně nezbylo nic jiného než si lehnout do, už pomalu chladnoucí, napůl napuštěné vany. Jeho polibky se přesunuly z mé pusy na krk, z krku na hruď, z hrudi na břicho. Pozastavil se a pohlédl mi do očí. Okamžitě z mého výrazu vyčetl souhlas. Malý Jony už byl v plném pozoru, a jakmile se ho lehce dotkl, absolutně jsem zrudl. Cítil jsem se jako nějaká panenka a nejradši bych se schoval do nejhlubšího koutu vany. Mé vzrušení mě ale donutilo zavřít oči a naplno se tomu oddat. Damián si s ním rytmicky pohrával a mě i přes všechny snahy uniklo zavzdychnutí.

_________________________________________________________________________________________________________
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama